שידור ישיר אמש יום חמישי – 27 בדצמבר 2012 בערוץ 10 של משחק הכדורסל ב- Top 16, סיינה איטליה מנצחת את מכבי ת"א 79 : 69. פוסט מס' 128. כל הזכויות שמורות.

הערה 1 : הבלוג נמצא עדיין בשלבי התפתחותו הטכנולוגית ועיצובו הגראפי .

הערה 2 : הבלוג על תכולתו כפוף לזכויות יוצרים .

הערה 3 : הבלוג איננו מופק , נכתב , ונערך למען מטרות רווח כספי , ו/או למען רווח מסחרי , ו/או לצורכי פרסום אישי . 

פוסט חדש מס' 128 : הועלה לאוויר ביום שישי בערב – 28 בדצמבר 2012 .

שידור ישיר אמש יום חמישי – 27 בדצמבר 2012 בערוץ 10 של משחק הכדורסל ב- Top 16. סיינה איטליה מנצחת את מכבי ת"א בתוצאה 79 : 69. שיעמומון. 

טקסט תמונה : 2003 – 2002 . אנוכי בתום 32 שנות שירות את הטלוויזיה הישראלית הציבורית – ערוץ 1 ואת רשות השידור . נטשתי בטריקת דלת (ארכיון יואש אלרואי . כל הזכויות שמורות) .

שידור ישיר אמש יום חמישי – 27 בדצמבר 2012 בערוץ 10 של משחק הכדורסל ב- Top 16, סיינה איטליה מנצחת את מכבי ת"א 79 : 69. שיעמומון. 

נחמד להיווכח כי שום דבר לא השתנה. "מה שהיה הוא שיהיה , ומה שנעשה הוא יעשה , ואין כל חדש תחת השמש…" כדברי קהלת בן דוד מלך בירושלים. ערוץ 10 ממשיך לספק עבודה ותעסוקה כ- מימים ימימה לכל כתבי ופרשני הכדורסל של העיתונות הכתובה. כולם שם מעתיקים מהמוניטור. זה מחד. מאידך חושף ערוץ 10 שוב את הכדורסל המשמים של מכבי ת"א עם שחקן החיזוק החדש שלה הקרואטי זארקו פלאניניץ' (2.11 מ'). אני צרכן כדורסל ואוהב כדורסל. אבל לא כדורסל כה משעמם וכה חסר דימיון מהסוג הזה בו חזיתי אמש ובו הביסה סיינה האיטלקית בביתה בקלות את מכבי ת"א במשחק הראשון ב- Top 16 בתוצאה 79 : 69 . מעניין מה עושה דיוויד בלאט בדיוק עם שחקניו המקצועניים (והמתוגמלים ביד נדיבה) באימונים הרבים שלהם ? הרי להשכלתו המקצועית כמאמן כדורסל נקשרו מוניטין ואין סוף כתרים . אמש לא ראינו שום גדולה שלו בצידי הקווים. ומה באשר לעוזרו גיא גודס ? האם עוזרו גיא גודס מי שאמור להיות בר סמכא מס' 2 בהיררכיה מביא עמו לאימונים בטרם יציאה לקרב אפס קצה של השראה ? ברור שלמכבי ת"א אין כל יתרון בשום פרמטר של ההתמודדות על פני סיינה לא בשחקני חוץ ולא בשחקני פנים . נראה שלוקה באנקי מאמן סיינה עושה בי"ס לדיוויד בלאט. על פי טביעת עיניי אני מציע גם לא לבנות על זארקו פלאניניץ'. לפחות אתמול הוא לא הרשים בלשון המעטה. חזיתי במשחק משעמם ונטול יצירה. רשמתי ביומני כמה הערות לצוות השידור הישראלי ניב רסקין וצבי שרף כמו גם לכיסוי של הטלוויזיה האיטלקית, אך נעזוב את זה עכשיו. כל ניסיון שמתיימר לדון באיכות שידור הטלוויזיה של ערוץ 10 (אינו חף מפגמים) שליווה אמש את חולשתה של מכבי נידון להיות חסר משמעות ונטול חשיבות , ועקר כמו תצוגת הכדורסל הענייה שהיא מפיקה . אינני מסוגל לכתוב ביקורת מפני שמושא הביקורת שלי הוא מתחת לכל ביקורת . כלומר אני יכול אבל זה לא מעניין אותי . שיעמומון . מה לכל הרוחות מתחולל שם במועדון הפאר הזה ? מכבי ת"א בצרות. גם ערוץ 10.

הערה : פוסט מיוחד יוקדש בקרוב למאמן הכדורגל הישראלי הדגול עמנואל שפר ז"ל שהלך הערב לעולמו בגיל 88 .

 

סוף הפוסט מס' 128. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *