פוסט מס' 228. הצצה לסבך הניהול של חטיבת הספורט בטלוויזיה הישראלית הציבורית – ערוץ 1 בעשור ה- 70 ו- 80 של המאה שעברה. ניקיון התמונה הטלוויזיונית מפרסומות מסחריות (רשימה מס' 12). פוסט מס' 228. כל הזכויות שמורות. 5 ביוני 2013.כלליראשי

הערה 1 : הבלוג נמצא עדיין בשלבי התפתחותו הטכנולוגית ועיצובו הגראפי.

הערה 2 : הבלוג על תכולתו כפוף לזכויות יוצרים. חל איסור מפורש להעתיק את הטקסטים והתמונות ואף לא לאגור אותן במאגרי מידע שונים לשימוש מכוון ו/או מזדמן מאוחר יותר.

הערה 3 : הבלוג איננו מופק, נכתב, ונערך למען מטרות רווח כספי, ו/או למען רווח מסחרי ו/או לצורכי פרסום אישי.

פוסט מס' 228. הצצה לסבך הניהול של חטיבת הספורט בטלוויזיה הישראלית הציבורית – ערוץ 1 בעשור ה- 70 ו- 80 של המאה שעברה. ניקיון התמונה הטלוויזיונית מפרסומות מסחריות. (רשימה מס' 12). פוסט מס' 228. כל הזכויות שמורות.

—————————————————————————————————–

פוסט חדש מס' 228 : הועלה לאוויר בשעות אחה"צ של יום רביעי – 5 ביוני 2013

—————————————————————————————————–

טקסט תמונה : 2003 – 2002 . אנוכי בתום 32 שנות שירות את הטלוויזיה הישראלית הציבורית – ערוץ 1 ואת רשות השידור . נטשתי בטריקת דלת . (ארכיון יואש אלרואי . כל הזכויות שמורות) .

להלן מסמך ה- EBU (מתורגם מאנגלית לעברית) שהוצא לאור בשנות ה- 70 של המאה שעברה בגֶ'נֶבָה ודן בכמות ואופי הפרסומות המסחריות המורשות להצבה באתרי הספורט בעת שידורים ישירים של רשתות הטלוויזיה החברות באִיגוּד השידור האירופי. (EBU, ראשי תיבות של European Broadcasting Union). המסמך נועד ליצור גבולות ולהגן על צרכני הטלוויזיה המתבוננים בתמונת הספורט מבלי להיות חשופים בעל כורחם לכמויות מטורפות של פרסומות מסחריות. המסמך חייב את רשות השידור והטלוויזיה הציבורית הישראלית לנהוג בהתאם ולהיצמד לעקרונות הללו כדי לשמור על מסך טלוויזיה נקי ככל האפשר מפרסומות מסחריות . המסמך נשלח ב- 11 במאי 1989 לידיעתו של סמנכ"ל הכספים של רשות השידור מר יוחנן צנגן בעת ניהול המו"מ המורכבים בעת ההיא עם התאחדות הכדורגל, איגוד הכדורסל, ומועדון הכדורסל של מכבי ת"א.

טקסט מסמך : 11 במאי 1989. עקרונות הפרסום של ה- EBU (איגוד השידור האירופי) מעשור ה- 70 של המאה שעברה בעת שידורי ספורט ישירים בטלוויזה. עמוד 1 מתוך 2. (ארכיון יואש אלרואי. כל הזכויות שמורות).

טקסט מסמך : 11 במאי 1989. עקרונות הפרסום של ה- EBU (איגוד השידור האירופי) מעשור ה- 70 של המאה שעברה בעת שידורי ספורט ישירים ברשתות הטלוויזיה האירופיות המאוגדות באיגוד השידור הקרוי ה- EBU. עמוד 2 ואחרון מתוך 2 . (ארכיון יואש אלרואי. כל הזכויות שמורות).

סוף הפוסט מס' 228. הועלה לאוויר בשעות אחה"צ של יום רביעי – 5 ביוני 2013.


תגובות

פוסט מס' 228. הצצה לסבך הניהול של חטיבת הספורט בטלוויזיה הישראלית הציבורית – ערוץ 1 בעשור ה- 70 ו- 80 של המאה שעברה. ניקיון התמונה הטלוויזיונית מפרסומות מסחריות (רשימה מס' 12). פוסט מס' 228. כל הזכויות שמורות. 5 ביוני 2013. — אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>