פוסט מס' 79. אלי סהר ואבי סגל הם שני עיתונאים מנשמת אפו של מדור הספורט בעיתון "ישראל היום". פוסט מס' 79. כל הזכויות שמורות. הועלה לאוויר ב- 18 באוקטובר 2012.כלליראשי

הערה 1 : הבלוג נמצא עדיין בשלבי התפתחותו הטכנולוגית ועיצובו הגראפי.

הערה 2 : הבלוג על תכולתו כפוף לזכויות יוצרים.

הערה 3 : הבלוג איננו מופק, נכתב, ונערך למען מטרות רווח כספי ו/או לצורך פרסום אישי.

————————————————————————————-

פוסט מס' 79 : הועלה לאוויר ב- 18 באוקטובר 2012.

————————————————————————————-

טקסט תמונה : ראשית שנות ה- 80 של המאה הקודמת. עמדת השידור של הטלוויזיה הישראלית הציבורית באצטדיון ר"ג הישן. יורם ארבל שלישי משמאל (לובש חולצה כהה ומרכיב משקפיים) רוכן על ניירות השידור שלו. כבר אז הוא היה השדר המוביל שלי בחטיבת הספורט יחדיו עם נסים קיוויתי ושידר את ענפי הכדורגל והכדורסל. שלישי משמאל משופם זהו אמנון לנגזם עוזר השדר של יורם ארבל. מימין ליורם ארבל בחולצה הבהירה זהו בני עורי עוזר השדר השני של יורם ארבל. אנוכי – בגבי למצלמה. (ארכיון יואש אלרואי. כל הזכויות שמורות). 

טקסט תמונה : 30 במארס 2000. עמדת השידור שלנו בהיכל הספורט ביד אליהו . מימין , הפרשן אלי סהר. משמאל, השדר מאיר איינשטיין – בטרם שריקת הפתיחה למשחק השלישי והמכריע (לפני ה- Final four של סלוניקי 2000) אלופת ישראל מכבי ת"א נגד אלופת איטליה פאף בולוניה 64:79 (באדיבות הצלם ראובן שוורץ. ארכיון יואש אלרואי. כל הזכויות שמורות). 

טקסט תמונה : חורף 2000. היכל הספורט ביד אליהו. אנוכי (מימין) יחדיו עם הצלם התחתון (מפעיל את מצלמה מס' 3 של ניידת השידור שמוצבת במרכז על הפרקט) הוותיק ורב הניסיון רביב צחי והכתב – מראיין אמיר בר שלום (כתב מצוין) בודק את הפרטים האחרונים של מערכות הצילום והשידור בטרם השידור הישיר. דבקות במשימה ואחריות ביצוע אינם כוללים בתוכם את הטקסט של החברמניות "אל תדאג…יהיה בסדר…". (ארכיון יואש אלרואי. כל הזכויות שמורות).

פוסט מס' 79. אלי סהר ואבי סגל הם שני עיתונאים מנשמת אפו של מדור הספורט בעיתון "ישראל היום". פוסט מס' 79. כל הזכויות שמורות. 

אלי סהר ואבי סגל פרשני וכתבי הכדורסל של העיתון "ישראל היום" הם מנשמת אפו של מדור הספורט . בלעדיהם המדור יהיה שווה הרבה פחות (הם חייבים להילחם על עוד מקום לתיעוד הסטטיסטי של המשחקים. רישום קולעי נקודות בלבד מתאים לעיתונים "דבר" ו- "על המשמר" שאינם עמנו עוד). המאמר הכלכלי של השניים "רשת הביטחון של מכבי תל אביב" בגיליון יום חמישי – 18 באוקטובר 2012 הוא מעניין וגם חשוב . הוא מלמד ומעניק אינפורמציה שלרבים מאתנו היא חסויה, זאת שנותנת לנו עוד אמת מידה לשפוט את מהות ואיכות תעשיית הכדורסל בארץ ובאירופה. אולם חסר בו נתון כלכלי הכרחי ולכן הפאזל איננו מורכב בשלמותו. כמה משלמים ערוצי הטלוויזיה באירופה למועדונים שלהם ולבטח איזה סכום מפקיד ערוץ 10 בקופה של מועדון הפאר של מכבי ת"א תמורת זיכיון השידור לעונת 2013 – 2012 ?

עדכנתי את "אודותיי". אני מודע לכך שהמידע המצורף ל- "אודותיי" ונוגע לצל"שים / מכתבי ההערכה שקיבלתי במשך השנים הארוכות מהמנכ"לים, מנהלי הטלוויזיה, ומנהלי חטיבת החדשות  לדורותיהם – עלול להיות צורם. אך אני מסביר זאת בטקסט מקדים כי אני רואה במסמכי הערכה הללו אסמכתא להפיק, לכתוב, ולערוך את הבלוג, ולא כֶּתֶּר. אני מתנצל מראש בפני הקוראים אם אנוכי מצטייר כגאוותן. אני לא.

סוף הפוסט מס' 79. הועלה לאוויר ב- 18 באוקטובר 2012.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


תגובות

פוסט מס' 79. אלי סהר ואבי סגל הם שני עיתונאים מנשמת אפו של מדור הספורט בעיתון "ישראל היום". פוסט מס' 79. כל הזכויות שמורות. הועלה לאוויר ב- 18 באוקטובר 2012. — אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>