פוסט מס' 222. סיגנלי הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים בשני משחקי ה- Play off נתניה – ירושלים ואילת – ראשל"צ, שלשום בליל חמישי – 23 במאי 2013, רוויים בגודש פרסומות מסחריות מכוערות, לכן הם אינם ראויים וקבילים לחלוטין לצפייה. פוסט מס' 222. כל הזכויות שמורות. הועלה לאוויר בשבת – 25 במאי 2013.כלליראשי

הערה 1 : הבלוג נמצא עדיין בשלבי התפתחותו הטכנולוגית ועיצובו הגראפי. התוכנה מורכבת מידי ורווייה אופציות יתר על המידה.

הערה 2 : הבלוג על תכולתו כפוף לזכויות יוצרים. חל איסור מפורש להעתיק את הטקסטים והתמונות ואף לא לאגור אותם ואותן במאגרי מידע שונים לשימוש מכוון ו/או מזדמן מאוחר יותר. לא במאגרי ידע פרטיים ו/או מסחריים. 

הערה 3 : הבלוג איננו מופק, נכתב, ונערך למען מטרות רווח כספי, ו/או למען רווח מסחרי ו/או לצורכי פרסום אישי. הפוסטים מתעדכנים מעת לעת.

הערה 4 : הבלוג yoashtvblog.co.il מוענק בחינם לקוראים.

———————————————————————————————–

פוסט חדש מס' 222 : הועלה לאוויר בשעות הצהריים של שבת – 25 במאי 2013.

———————————————————————————————–

פוסט מס' 222. סִיגְנָלֵי הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים בשני משחקי ה- Play off נתניה – ירושלים ואילת – ראשל"צ, שלשום בליל חמישי – 23 במאי 2013, רוויים בגודש עצום של פרסומות מסחריות מכוערות. לכן הם אינם ראויים וקבילים לחלוטין לצפייה. פוסט מס' 222. כל הזכויות שמורות.

טקסט תמונה : 2003 – 2002 . אנוכי בתום 32 שנות שירות את הטלוויזיה הישראלית הציבורית – ערוץ 1 ואת רשות השידור . נטשתי בטריקת דלת . (ארכיון יואש אלרואי . כל הזכויות שמורות) .

פוסט מס' 222. סיגנלי הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים בשני משחקי ה- Play off נתניה – הפועל ירושלים ואילת – ראשל"צ , שלשום בליל חמישי – 23 במאי 2013, רוויים בגודש עצום של פרסומות מסחריות מכוערות. לכן הם אינם ראויים וקבילים לחלוטין לצפייה. פוסט מס' 222. כל הזכויות שמורות.

א. התמונות הבאות צולמו שלשום יום חמישי – 23 במאי ב- IPHONE מהמסך "המלוכלך" בפרסומות מסחריות של ערוץ 5 בכבלים בעת השידורים הישירים של שני משחקי ההכרעה (מספרי 5) בכדורסל בסדרת חצי הגמר של ה- Play off , בנתניה : נתניה – הפועל ירושלים ובאילת : הפועל אילת – מכבי ראשל"צ . ערוץ 5 בכבלים בסיוע איגוד הכדורסל מפיק מהמגרשים תמונות טלוויזיה מכוערות שאינן ראויות לצפייה מפני שרואים בהן הכל חוץ מהשחקנים ולמעט את ההתמודדות עצמה . גועל נפש בהתגלמותו . בושה וחרפה שערוץ טלוויזיה מכובד ניאות ביודעין להפיק תמונה עיתונאית "מלוכלכת" שכזאת שגובלת בעבירה על חוק חשיפת פרסומות מסחריות בטלוויזיה . המסך "המלוכלך" של ערוץ 5 רווי באין סוף פרסומות מסחריות . הוא יוצר תמונה בלתי אסתטית ובלתי קבילה לחלוטין לצפייה . ערוץ 5 בכבלים בגיבוי איגוד הכדורסל מפמפם ומלעיט בכוונה תחילה את צופיו במשך שעות רבות בכמות פנטסטית של פרסומות מסחריות מעל ומעבר לכל קנה מידה מקובל . הבלוג הזה כבר התריע בעבר כמה וכמה פעמים כי ערוצי הטלוויזיה בישראל בכלל וערוץ 5 בכבלים בפרט משדר תמונות Video שהן אסורות לצפייה בשל גודש הפרסומות המסחריות שהן מכילות . 

ב. תמוה מאוד להיכן נעלמה כבוד השופטת גב' דליה דורנר יו"ר מועצת העיתונות בישראל שאיננה מתערבת בחומרת העניין . אם כך וזוהי התמונה העגומה הנשקפת מהמרקע , ברור שהגברת הנכבדה איננה ממלאת את חובתה . מדובר בעיתונאות אלקטרונית פגומה וקלוקלת לחלוטין . גב' דליה דורנר איננה עומדת על משמרתה ולא מגוננת על צרכן הטלוויזיה בפני הסקנדל הזה של עודף פרסומות מסחריות עצום בלתי מתקבל הדעת , ש- שוטף שוב ושוב את עיניו ללא הסכמתו , והמְשוּדָר חדשים לבקרים בערוץ 5 בכבלים (ולא רק) , ואיננה ניצבת כמחסום בפני השתוללות המפרסמים במגרשים ובאצטדיוני הספורט במדינת ישראל בגיבוי הוועדות המארגנות של אירועי הספורט . 

ג. לא יכול להיות שהנהלת ערוץ 5 בכבלים איננה ערה , כה לא זהירה , ולא מודעת לתמונה המכוערת של הפרסומות המסחריות שהיא מפיקה משדרת לצופיה . העסק הבזוי והמְשוּקָץ הזה צועק לשמיים . אי ניקיון ולכלוך שכזה מעלה את החשד ואני אומר זאת בזהירות רבה כי ייתכן ונרקמת כאן עסקה בה מישהו מארבעת הצדדים המעורבים איגוד הכדורסל, המועדונים המארחים, המפרסמים, ורשתות הטלוויזיה – והנוטלים חלק בהפקת האירועים לא רק מרוויח בעקיפין (מעל ו/או מתחת לשולחן) – אלא בנוסף כופה על צופי הטלוויזיה לראות תמונה מכוערת שהיא בלתי שְדִירָה לחלוטין . ברור שקיים כאן טעם חמור לפגם . לא ייתכן כי אנשים שמבינים משהו ו/או שניים בתעשיית הטלוויזיה ירשו לכיעור מבחיל ומאוס כזה להשתלט על המסך שלהם .

ד. מנהיגותו הבעייתית של מאמן הפועל ירושלים מר שרון דרוקר (מאמן מוכשר ובעל ידע) הולכת לאיבוד תרתי משמע בעת השידור הישיר של המשחק נתניה – הפועל ירושלים . הוא במידה מסוימת בר מזל מפני שחשיפת הפרסומות המסחריות מסיטות את תשומת הלב ממנו ומחולשת שליטתו בנעשה בקבוצה . תשומת הלב במאמן שרון דרוקר מתגמדת נוכח הכמות הבלתי נסבלת של הבאנרים והשלטים שמסמאים את עיניי . הצלחתי לשמוע את השדר ניב רסקין והפרשן שלו אלי סהר (עולה עשרת מונים על צבי שרף) דנים במנגנון ההרס העצמי של קבוצת הפועל ירושלים , בעוד שחקן החיזוק סמארדו סמואלס שהוחלף ע"י שרון דרוקר, נעלב לו, מתריס בפרהסיה, ומתיישב כועס בפינת המגרש במקום לנוח על הספסל ובכך לכבד את מאמנו ואת חבריו, ואז נטשתי את המסך. אילו אנוכי במקומו של שרון דרוקר הייתי מעיף לו סטירה ומעיף אותו מהמועדון קבל מצלמות ערוץ 5 . מאמן כדורסל הוא ראשית דבר מנהיג ומחנך . מכאן נובעת סמכותו . בשעה שהוא מאבד את יכולת המנהיגות ואין השחקנים עוד סרים למשמעת שהוא מכתיב , לא מכבדים אותו , ולא מקשיבים לו , הוא מאבד גם את סמכותו המקצועית . סיר אלכס פרגוסון לא התבייש לזרוק נעל על דיוויד בקהאם משסבר כי השחקן הנודע מזלזל בכללי המשמעת של מועדון מנצ'סטר יונייטד . אינני יודע מה קרה בהמשך משום לא יכולתי להמשיך לצפות בשידור הישיר בשל עומס הפרסומות המסחריות העצום שנוצר על עיניי (ועל שכלי) .

טקסט תמונה ( 1 ) : ליל חמישי – 23 במאי 2013. המשחק החמישי בסדרת ה- Play off בכדורסל בנתניה . האגף הצפוני של האולם בנתניה. לא רק מהמועדונים נוטף צליל מסחרי, גרינטופס נתניה נגד מגדל ירושלים, אלא הווייתה של תמונת הטלוויזיה הזאת כולה שמפיק ערוץ 5 בכבלים היא מסחרית מידי, מכוערת, ומשובשת. מרוב פרסומות מסחריות לא רואים את השחקנים. (צילום מ- IPHONE את מסך הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים).

טקסט תמונה ( 2 ) : ליל חמישי – 23 במאי 2013. המשחק החמישי בסדרת ה- Play off בכדורסל בנתניה . האגף הדרומי של האולם בנתניה. לא רק מהמועדונים נוטף צליל מסחרי, גרינטופס נתניה נגד מגדל ירושלים, אלא הווייתה של תמונת הטלוויזיה הזאת כולה שמפיק ערוץ 5 בכבלים היא מסחרית מידי, מכוערת, ומשובשת. מרוב פרסומות מסחריות לא רואים את השחקנים. (צילום מ- IPHONE את מסך הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים).

טקסט תמונה ( 3 ) : ליל חמישי – 23 במאי 2013. המשחק החמישי בסדרת ה- Play off בכדורסל בנתניה. מבט נוסף על האגף הצפוני של האולם בנתניה. לא רק מהמועדונים נוטף צליל מסחרי, גרינטופס נתניה נגד מגדל ירושלים, אלא הווייתה של תמונת הטלוויזיה הזאת כולה שמפיק ערוץ 5 בכבלים היא מסחרית מידי, מכוערת, ומשובשת. מרוב פרסומות מסחריות לא רואים את השחקנים . (צילום מ- IPHONE את מסך הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים).

טקסט תמונה ( 4 ) : ליל חמישי – 23 במאי 2013. המשחק החמישי בסדרת ה- Play off בכדורסל בנתניה . עוד מבט על האגף הצפוני של האולם בנתניה. לא רק מהמועדונים נוטף צליל מסחרי, גרינטופס נתניה נגד מגדל ירושלים, אלא הווייתה של תמונת הטלוויזיה הזאת כולה שמפיק ערוץ 5 בכבלים היא מסחרית מידי, בוטה ומכוערת, ולכן משובשת. מרוב פרסומות מסחריות לא רואים את השחקנים. התיעוד הזה הוא אות קלון לכל רשת טלוויזיה שמתירה חשיפת פרסומות מסחריות מכוערות בכמות כזאת ללא כל בקרה ושליטה. (צילום מ- IPHONE את מסך הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים).

טקסט תמונה ( 5 ) : ליל חמישי – 23 במאי 2013. המשחק החמישי בסדרת ה- Play off בכדורסל באילת. האגף הדרומי של האולם באילת. לא רק מהמועדונים נוטף צליל מסחרי, פתאל אילת נגד פנדור ראשל"צ אלא הווייתה של תמונת הטלוויזיה הזאת כולה שמפיק ערוץ 5 בכבלים היא מסחרית מידי, מכוערת, ומשובשת. מרוב פרסומות מסחריות לא רואים את השחקנים. (צילום מ- IPHONE את מסך הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים).

טקסט תמונה ( 6 ) : ליל חמישי – 23 במאי 2013. בטרם המשחק החמישי בסדרת ה- Play off בכדורסל בנתניה. צמד השדרים של ערוץ 5 בכבלים מצטלם ב- Two shot בשידור ישיר על רקע פרסומות מסחריות הניבטות מהאגף הצפוני של האולם בנתניה. תמונת הטלוויזיה הזאת כולה שמפיק ערוץ 5 בכבלים היא מסחרית מידי, מכוערת, ומשובשת. לא ייתכן כי הנהלת ערוץ 5 מרשה ומתירה לצלם את מגישי התוכניות כשברקע שלהם ניצבת ביודעין פרסומות מסחריות (צילום מ- IPHONE את מסך הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים).

טקסט תמונה ( 7 ) : ליל חמישי – 23 במאי 2013. המשחק החמישי בסדרת ה- Play off בכדורסל באילת . עוד מבט האגף הדרומי של האולם באילת. לא רק מהמועדונים נוטף צליל מסחרי, פתאל אילת נגד פנדור ראשל"צ אלא הווייתה של תמונת הטלוויזיה הזאת כולה שמפיק ערוץ 5 בכבלים היא מסחרית מידי, מכוערת, ומשובשת. מרוב פרסומות מסחריות הולכת ההתמודדות לאיבוד. (צילום מ- IPHONE את מסך הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים).

טקסט תמונה ( 8 ) : ליל חמישי – 23 במאי 2013. המשחק החמישי בסדרת ה- Play off בכדורסל באילת . האגף הדרומי של האולם באילת. לא רק מהמועדונים נוטף צליל מסחרי , פתאל אילת נגד פנדור ראשל"צ אלא הווייתה של תמונת הטלוויזיה הזאת כולה שמפיק ערוץ 5 בכבלים היא מסחרית מידי, מכוערת, ומשובשת. מרוב פרסומות מסחריות מאבד צופה הטלוויזיה את הקשר שלו עם המתרחש על המרקע. (צילום מ- IPHONE את מסך הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים).

התיעוד בפוסט הזה הוא אות קלון לכל רשת טלוויזיה שמתירה חשיפת פרסומות מסחריות מכוערות בכמות כזאת על המסך שלה ללא כל בקרה ושליטה.

סוף הפוסט מס' 222. הועלה לאוויר בשעות הצהריים של שבת – 25 במאי 2013.


תגובות

פוסט מס' 222. סיגנלי הטלוויזיה של ערוץ 5 בכבלים בשני משחקי ה- Play off נתניה – ירושלים ואילת – ראשל"צ, שלשום בליל חמישי – 23 במאי 2013, רוויים בגודש פרסומות מסחריות מכוערות, לכן הם אינם ראויים וקבילים לחלוטין לצפייה. פוסט מס' 222. כל הזכויות שמורות. הועלה לאוויר בשבת – 25 במאי 2013. — תגובה אחת

  1. למר אלרואי
    לקבוצות הכדורסל שעליהן אתה כותב קוראים הפועל ירושלים ומועדון כדורסל נתניה. מוזר שדווקא אתה שיוצא נגד תופעת הפרסומות באולמות מצמיד בעצמך את שם הספונסריות לקבוצות. בכך לא רק שאתה מסרבל את התוכן אלא עושה פרסום גלוי פי כמה. הווה נאה דורש נאה מקיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>