פוסט מס' 405. פרפראות. ה- נהי , הבכי , והמחאה שלעובדי ערוץ 1 נגד סגירת השידור הציבורי במתכונתו הישנה משולבים בתדירות גוברת והולכת עם רגעי ה- Highlights של HBS במונדיאל ברזיל 2014. טרם נעשה סקר כלשהו במדינת ישראל אם הציבור מסכים ותומך בהפקעת המסך שלו ע"י ערוץ 1 שמשתמש בו להעלאת טיעוניו נגד סגירתו. התקוות הטלוויזיונית לשמר את מצבו הישן של ערוץ 1 זורחות ושוקעות שוב ושוב בקיץ הזה של שנת 2014. (חלק ו'). פוסט מס' 405. כל הזכויות שמורות.כלליראשי

הערה 1 : הבלוג על תכולתו כפוף לזכויות יוצרים.

הערה 2 : הבלוג איננו מופק , נכתב , ונערך למען מטרות רווח כספי ו/או פרסום אישי. הערה 3 : הפוסטים שבים ומתעדנים מעת לעת.

———————————————————————————–

פוסט חדש מס' 405 : הועלה לאוויר בשעות הערב המוקדמות של יום רביעי  – 25 ביוני 2014.

פוסט מס' 405. פרפראות. ה- נהי, הבכי, והמחאה של עובדי ערוץ 1 נגד סגירת השידור הציבור הציבורי במתכונתו הישנה משולבים בתדירות גוברת והולכת עם רגעי ה- Highlithts של HBS במונדיאל ברזיל 2014 . טרם נעשה סקר כלשהו במדינת ישראל אם הציבור מסכים ותומך בהפקעת המסך שלו ע"י ערוץ 1 שמשתמש בו להעלאת טיעוניו נגד סגירתו. התקוות הטלוויזיוניות לשמר את מצבו הישן של ערוץ 1 זורחות ושוקעות שוב ושוב בקיץ הזה של שנת 2014. (חלק ו'). פוסט מס' 405. כל הזכויות שמורות.

———————————————————————————–

טקסט תמונה : 2003 – 2002. אנוכי בתום 32 שנות שירות את הטלוויזיה הישראלית הציבורית – ערוץ 1 ואת רשות השידור. עזבתי בטריקת דלת בעקבות הצבתו המופרכת של יוסף בר-אל בפסגת השידור הציבורי של מדינת ישראל ו-מינויו לתפקיד מנכ"ל רשות השידור בקיץ 2002 ע"י ממשלת ישראל בראשות אריאל "אריק" שרון. שלוש שנים אח"כ ב- 2 במאי 2005 התעשתה ממשלת ישראל בראשות אריאל "אריק" שרון והדיחה לאלתר את יוסף בר-אל מכהונתו הרמה כ- מנכ"ל רשות השידור. בפעם הראשונה בהיסטוריה של מדינת ישראל ובפעם הראשונה בתולדות רשות השידור הודח וסולק מנכ"ל רשות שידור מכהן. (ארכיון יואש אלרואי. כל הזכויות שמורות).

הערה 3 : תעמולה ושיווק התעמולה .

על פי אלו קריטריונים נבחרים אנשי המחאה של ערוץ 1 להופיע על מסך הטלוויזיה שלהם כדי לשווק את מסר התעמולה נגד פיטוריהם ? מדוע אין רואים שם בגל המחאה אף פעם דמויות עיתונאיות מוכרות , אנשי בחירת התוכן , מפיקים , ועורכים שהם בעצם האנשים האחראיים הראשיים להתדרדרות ולמצב הרייטינג הנחות של ערוץ 1 ? מדוע נשלחים לקדמת המסך רק טכנאים ואנשי הדירוג המשולב שאין להם שום חלק בעיצוב דמותו של השידור הציבורי , לא בעבר , וגם לא של זה הנוכחי ?

פוסט מס' 405. פרפראות. ה- נהי , הבכי , והמחאה של עובדי ערוץ 1 נגד סגירת השידור הציבור הציבורי במתכונתו הישנה משולבים בתדירות גוברת והולכת עם רגעי ה- Highlithts של HBS במונדיאל ברזיל 2014 . טרם נעשה סקר כלשהו במדינת ישראל אם הציבור מסכים ותומך בהפקעת המסך שלו ע"י ערוץ 1 שמשתמש בו להעלאת טיעוניו נגד סגירתו. התקוות הטלוויזיוניות לשמר את מצבו הישן של ערוץ 1 זורחות ושוקעות שוב ושוב בקיץ הזה של שנת 2014. (חלק ו'). פוסט מס' 405. כל הזכויות שמורות.

הערה 4 : מר נדב יעקובי .

חשבתי עד היום שנדב יעקובי הוא עיתונאי הספורט המושלם . שדר וגם עיתונאי שיודע הכל . עד שהגיע המשחק אמש (24 ביוני 2014) אורוגוואי – איטליה 1 : 0 ב- נאטאל , ועמו הדקה ה- 79 . נדב יעקובי יצא לא טוב . מגוחך . החלוץ האורוגוואי לואיס סוארז נשך / נגס בשיניו ברחבה האיטלקית את כתפו השמאלית של המגן האיטלקי ג'ורג'יו קייליני . מאות מיליוני צופי טלוויזיה ראו זאת ב- בירור . רק נדב יעקובי שיושב בעמדת שידור נוחה באצטדיון בעלת תצפית טובה והשופט המכסיקני מרקו רודריגז (Marco Rodriguez) שרץ על כר הדשא לא הבחינו במעשה הַנְבָלָה . אין שום סיבה שאת מה שאני רואה , מזהה , ומבחין בבירור על המסך מכורסת הטלוויזיה שלי ברחוב אבן גבירול בתל אביב ללא Replays , נדב יעקובי לא יעשה זאת ממקום מושבו בעמדת השידור נוחה באצטדיון ב- נאטאל בלוויית הילוכים חוזרים . לואיס סוארז הוא אולי שחקן כדורגל טוב אולם ספורטאי נִבְזֶה ומְטוּנָף שאיננו בוחל בשום דרך להשיג יתרון על כר הדשא גם אם צריך להשפיל ולרמוס את כבודו של יריבו . מדובר בתקיפה פלילית לכל דבר של האורוגוואי לואיס סוארז על ג'ורג'יו קייליני ללא שום קשר להתמודדות הספורטיבית על כר הדשא . מדובר במעשה שפלות של בן בליעל בשם לואיס סוארז שדינו אחד : כרטיס אדום והרחקה מכר הדשא של הנשכן העלוב הזה לעשר שנים . אבל העסק שלי איננו עם לואיס סוארז . העסק שלי הוא עם שדר ערוץ 1 מר נדב יעקובי שלמרות שהוא יושב בעמדת שידור טובה ומאובזרת באצטדיון ב- נאטאל איננו מבחין במעשה הנבלה ומדווח בשוגג לצופיו כי מדובר בנגיחה ולא בנשיכה . ההבדל הוא עצום . וועדת השיפוט העליונה של FIFA חייבת להרחיק את לואיס סוארז לאלתר מהמונדיאל . ג'ורג'יו קייליני והתאחדות הכדורגל האיטלקית חייבים לבקש את הגנת משטרת ברזיל מהקניבל .

בצילום Long Shot של HBS בדקה ה- 79 ב התמודדות אורוגוואי – איטליה (1 : 0) נראה לואיס סוארז בבירור נושך את כתפו של ג'ורג'יו קייליני סמוך לשערו ג'יאנלואיג'י בופון . (הוא נושך – לא נוגח). ג'ורג'יו קייליני העיף בתגובה מרפק לכיוונו של הנושך לואיס סוארז , ושני השחקנים משתרעים על הדשא נאנקים מכאב . הננשך בגלל הנשיכה . הנושך מפני שספג מרפק אינסטינקטיבי מהננשך שניסה להגן על עצמו. בעמדת השידור ב- נאטאל התפתח בדקה ה- 79 הדיאלוג הבא בין השַדר נדב יעקובי לפרשנו מוטי איוואניר , כלהלן :ָּ

מוטי איוואניר : הו הא… הו הא…הוא הא….בתוך הרחבה…

נדב יעקובי : שני שחקנים אחד מכל קבוצה שוכבים שם…הם נפגעו בראש…(השדר המוביל לא רואה ולא יודע מהחיים שלו)

מוטי איוואניר : קייליני וסוארז….

מוטי איוואניר : קייליני טוען שהוא ריבל מכה מסוארז ללא כדור…סוארז מחזיק את הפה…

נדב יעקובי : בוא נראה מה היה פה…דחיפות ונגיחה…הוווווווווווווווווו…הוא לא פגע בו אבל עצם הכוונה….

מוטי איווניר : צהוב צהוב…זה לא אדום…קייליני שולח לו יד לתוך הפרצוף…

נדב יעקובי : אפשר להוציא אדום לשניהם …אין בעיה…השאלה מה ראה הקוון…

נדב יעקובי למוטי איווניר : אתה ראית פה נשיכה…?

מוטי איוואניר : אני לא ראיתי…אבל השאלה מה קייליני מרגיש…?

נדב יעקובי : זאת נגיחה..שום נשיכה…(על רקע ההילוכים החוזרים של HBS)

מוטי איוואניר : אל תהיה בטוח…בדיוק כפי שהוא עשה זאת בעבר…

מוטי איוואניר : ג'ורג'יו קייליני מראה שלואיס סוארז נשך אותו…(HBS מראה את ג'ורג'יו קייליני חושף את כתפו השמאלית שננשכה ואת סימני השיניים של לואיס סוארז על כתפו)

נדב יעקובי : הוא לא נשך אותו…די…! (מגוחך . אילו כתפו של ג'ורג'יו קייליני הייתה נפגעת מנגיחה הוא לא היה חושף אותה)

מוטי איוואניר : מה עקץ אותו יתוש…?

נדב יעקובי : זאת נגיחה…! (הוא קובע שמדובר בנגיחה גם לאחר שההילוכים החוזרים מבהירים שהייתה זאת נשיכה)

מוטי איוואניר : חבל שהמצלמה ממול לא מראה מה קרה…

נדב יעקובי מסכם : יש פה הרבה מצלמות נקבל את זה בהמשך…אבל לא נראה לי שהייתה נשיכה…

מדהים כי מצלמות HBS חושפות עוד ועוד את מעשה הַנְבָלָה של לואיס סוארז ורק שישה אנשים מתוך מאות מיליונים לא רואים את מעשה הנשיכה המטונף : הלא הם שַדָּר ערוץ 1 נדב יעקובי (המשחק שודר בערוץ 2) וחמשת השופטים , שופט המרכזי של המשחק המשחק מרקו רודריגז , שני קווניו מרווין טורנטרה ומרקוס קווינטרה (שניהם ממכסיקו) , ושופטים מס' 4 ו – 5 מרק גייגר ושון הארד ( שניהם מארה"ב) . כישלון קולוסאלי של נדב יעקובי . דווקא הוא .

5. השדר מר יורם ארבל.

חוסר יכולתו שוב ושוב של יורם ארבל לזהות שחקנים במונדיאל ברזיל 2014 לצד ההתבלבלות שלו ב- אבחון מצבים איננו הורג אותו , אולם שוחק את המוניטין שלו גם אם הוא שוגה ו- טועה, ומנסה לחפות על אי דיוקיו ב- טוֹן בריטון . אמש (יום שלישי – 24 ביוני 2014) שידר יורם ארבל ישיר מבלו הוריזונטה את המשחק קוסטה ריקה – אנגליה (0 : 0). במהלך המשחק נכנס חלוץ אנגליה דניאל סטארידג' בתנופה פראות בנעליו המסומרות בגופו של שוער קוסטה ריקה קיילור נאבאס. יורם ארבל שאיננו רואה ולא מבחין בפגיעה החמורה של החלוץ בשוער, משתמש בלשון פואטית, "התנגשות גופות". תיאור פיוטי ולירי של התנגשות מסוכנת בין חלוץ לשוער יריב. ואז מתחילים לרוץ ההילוכים החוזרים של HBS ואז גם יורם ארבל מתחיל "להחליק". "פגיעה קלה בפקקים…" הוא מסביר לצופיו. ההילוכים החוזרים מדגישים חזור והדגש כי ליורם ארבל אין מושג במתרחש. רואים שנעליו המסומרות של דניאל סטארידג' פוגעות קשה בגופו וירכו של קיילור נאבאס. אך למה שהשדר יחזור בו ויתנצל בפני הציבור על הניסוח המגוחך והקלוקל שלו. הכול יחסי בעולמנו הצר. כל מה שנותר לי לומר הוא, כלהלן : "…איזה טקסט היה השדר המוביל מנסח אילו דניאל סטארידג' היה נכנס ביורם ארבל עצמו בתנופה מסוכנת ובפראות שכזאת עם נעליו המסומרות…?".        

6. גב' מירי אליקים . 

אין לי דבר לומר לזכותה . מדובר בעסק ביש שעשה ערוץ 1 . אם בכל זאת החליט מי שהחליט להציב אותה בחלון הראווה של השידור הציבורי מן הדין שילמדו אותה עברית תקנית . המגישה הנכבדה אומרת בשפת רחוב "תֵּיְקוֹ" במקום "תֵּיְקוּ" . אחד מאנשי ערוץ 1 הוותיקים והמוערכים סיפר לי פעם כי גב' מירי אליקים שידרה ב- "מבט ספורט" היכן שהוא בראשית המילניום של שנות ה- 2000 טקסט פרדוקסאלי, כלהלן : "אלוף ישראל בריצת 400 מ', נאור גרין, שמר על שיאו כשסיים את הריצה בתוצאה של 46 מטרים ו- 50 סנטימטר…". מדובר באשת טלוויזיה מגוחכת שאיננה בקיאה בתחום. שגיאה חסרת הגיון כזאת לא הייתה יכולה לקרות לעולם ליורם ארבל, מאיר איינשטיין, דייויד קולמן, קנת' וולסטנהולם, או הווארד קוֹסל. גב' מירי אליקים לא סולקה מתפקידה ולא שילמה כל מחיר מקצועי בגין טקסט כה מגוחך, חסר הגיון, וגרוטסקי. היא איננה מנחה ולא מגישה ולמזלה הרע גם גב' שרון פרי נמצאת שם ומתהלכת בסביבה.

7. גב' שרון פרי. 

שרון פרי היא המנחה הטובה ביותר באולפן המנווט של מונדיאל ברזיל 2014 בירושלים . היא הרבה יותר מוצלחת מאורי לוי וליאן ווילדאו. יש לה נוכחות טלוויזיונית וכשאתה רואה אותה על המסך אתה יודע שמדובר מייד בתחום קונקרטי שאותו היא מייצגת ובגללו הוצבה בחלון הראווה של השידור הציבורי . שרון פרי היא אשת טלוויזיה פוטוגנית וישירה שמזהה בהצלחה לפי שעה לציבור הצופים את שידורי ערוץ 1 ב- מונדיאל ברזיל 2014 . היא מנחה שוטפת , מהירה , וקולחת , וגם בעלת ביטחון עצמי. אנוכי מוצא את עצמי מאמין לה וגם שמח לארח אותה בסלון ביתי ברחוב אבן גבירול בתל אביב. אתמול היא עלתה לאוויר במחצית של שני המשחקים קוסטה ריקה – אנגליה ואורוגוואי – איטליה שתוצאת הביניים שלהם הייתה 0 : 0 . "על מה נדבר אם תוצאת שני המשחקים מאופסת…?" היא פונה לפנל שלה בראשות אבי רצון ויוצאת מהמצר בקלילות . רואים שהיא אוהבת את התחום, שוחה בו, ומנווטת בידע וחן.

8. HBS. 

HBS בראשות הצרפתי פראנסיס טלייה עושה עבודה טובה בכיסוי מונדיאל ברזיל 2014 . עכשיו משיתחילו משחקי שמינית הגמר תסקר אותם HBS, כל משחק ומשחק, עם 35 מצלמות . משחקי חצי הגמר והגמר יסוקרו עם 37 מצלמות. היתרון הגדול איננו רק בעושר צילום מזוויות התבוננות שונות אלא ביכולת לתעד ולשמר את כל ההתרחשויות על כר הדשא וביציעים בסיוע מכשירי הקלטה הצמודים בנפרד לכל מצלמה, שלא לדבר על השימוש החשוב והמכריע בטכנולוגיית קו השער. יחד עם זאת אני חייב לומר כי אינני אוהב את המצלמות הגבוהות האלכסוניות (Aerial Shots) שנכנסות לאוויר כמצלמות Replays ראשונות , ותפקידן לעזור לצופי הטלוויזיה ולי למַקֵם את גיבורי העלילה באזורים ובמקומות השונים במגרש בטרם מגיעה העלילה לשיאה . אני לא זקוק למצלמות האלה שאמורות לסייע לזיכרוני לשמר את מבנה הסיטואציה מה עוד שהן אינן מציאותיות ומעוותות את המרחקים . בעיטה חופשית לשער ממרחק של 20 מטרים נראית ב- Aerial Shot כאילו מדובר בטווח של קילומטר. ועוד הערה : נשיכתו של לואיס סוארז את כתפו של ג'ורג'יו קייליני לא הובאה בהילוך חוזר מהזווית הנגדית של 180 מעלות ל- Leading cameras (מצלמות מובילות). מדובר בכישלון גס, מטופש, ותמוה של HBS. מאידך השימוש הנבון והאינטנסיבי של HBS ב- SSM ובכל מיני סוגים Reactions Shots ב- Close ups וגם ב- Extreme Close ups של שחקנים, חלוצים, מגינים, שוערים, מאמנים, שחקני ספסל, דמויות ססגוניות ביציעים – הוא שיעור טלוויזיה בחינם לכל צופה באשר הוא. HBS מאריכה בכיסוי המקיף שלה את רגעי השיא במשחקים (שערים, עבירות, ונבדלים) ואת תחושות החוויה. HBS מיטיבה עמנו צופי הכורסה והופכת את כולנו לא רק לשחקני כדורגל ולא רק למאמני כדורגל , אלא גם לשופטי כדורגל. פעמים רבות מוצלחים יותר מהשופטים באצטדיונים השונים.

9. השדרנים והפרשנים. 

השדרים יורם ארבל ונדב יעקובי עולים על הפרשנים שלצדם . אברהם גרנט הוא הטוב ביותר מבין השלושה והוא מוצא גם שפה משותפת עם מאיר איינשטיין . מצאה חן בעיניי ההתייחסות הלאומית שלו כפרשן להתמודדות אמש בין מדינות יוון וחוף השנהב (2 : 1) מעבר להסתכלות בקוּף המחט בלבד .

10. השופטים במונדיאל ברזיל 2014. 

מערכת הטלוויזיה של HBS מציגה מעת לעת את נתוני המרחקים בין מקומו של הכדור "החופשי" לבין השער , אולם לעולם לא את מדידת המרחקים בין החומות לכדורים החופשיים במשחקים השונים . השופטים יכולים להשתמש בתרסיסי קצף לבן ככל שירצו אולם החומות מתייצבות במרחקים שבין 6 ל – 7 מטרים מהכדור במקום 9.15 מטרים כקבוע בחוק . השיפוט במונדיאל ברזיל  2014 הוא "ספרותי" ואיננו אחיד . לכל שופט יש פרשנות פרטית משלו לחוקה , לפנדלים , ולעבירות האדומות .

11. תהום פעורה מפרידה בתחום העברת המידע בין צוותי השידור של ערוץ 1 בשטח בברזיל לבין האולפן המנווט הארכאי בירושלים.

שרון פרי, מיכל רבינוביץ', ואבי רצון היו חייבים להתמקם בברזיל, לרבות לפחות שלושה ציוותי ENG. האולפן המנווט בירושלים של ברזיל 2014 פועל באופן ארכאי שהתאים לימים ההם ואיננו אפקטיבי עוד בימינו אנו . אגב ישב שם מישהו אתמול בלילה ליד גב' תמר ריפל אולם ערוץ 1 לא ייחד לאיש שום כתובית Super imposing כדי שתזהה אותו לצופים מדובר באולפן רשלני ומחופף . חסר שם המון מידע הנוגע למתרחש ב- ברזיל 2014 , אינפורמציה וויזואלית ש- אפשר לקרוא אודותיה בעיתונות אולם לא לראות אותה בערוץ 1 .

12. רייטינג ומדרוג.

זוהי רשימת הרייטינג הנכבדה, המצטברת, והמעודכנת  ליום שלישי – 24 ביוני 2014 שצבר ערוץ 1 (וגם ערוץ 2) עד כה בשידורים הישירים שלו במונדיאל הכדורגל של ברזיל 2014 :

תאריך                    משחק                      מקום              שעון ישראל          רייטינג 

12.6.2014        טקס פתיחת המונדיאל      (סאו פאולו)           21.00                 % 12.7 

12.6.2014        ברזיל – קרואטיה 3 : 1     (סאו פאולו )          23.00                % 23.2 

13.6.2014        מכסיקו – קמרון 1 : 0       (נאטאל)                19.00               % 12.1 

13.6.2014        הולנד – ספרד 5 : 1          (סלבאדור)            22.00               % 18.6 

14.6.2014        צ'ילה – אוסטרליה 3 : 1    (קויאבה)               01.00               % 7.2 

14.6.2014        קולומביה – יוון 3 : 0        (בלו הוריזונטה)      19.00               % 11.4 

14.6.2014        קוסטה ריקה – אורוגוואי 3 : 1 (פורטלזה)       22.00                % 14.9

15.6.2014        שווייץ – אקוואדור 2 : 1    (ברזיליה)              19.00               % 10.1 

15.6.2014        צרפת – הונדורס 3 : 0      (פורטו אלגרה)       22.00                % 15.9

16.6.2014        איראן – ניגריה 0 : 0        (קוריטיבה)            22.00                % 10.7

16.6.2014        גרמניה – פורטוגל 4 : 0    (סלבאדור)             19.00               % 17.6 (ערוץ 2)

17.6.2014        בלגיה – אלג'יריה 2 : 1     (בלו הוריזונטה)      19.00               % 11.0

17.6.2014       ברזיל – מכסיקו 0 : 0        (פורטלזה)             22.00               % 23.3 (ערוץ 2)

18.6.2014       הולנד – אוסטרליה 3 : 2    (פורטו אלגרה)       19.00                % 15.7

18.6.2014       צ'ילה – ספרד 2 : 0          (ריו דה ז'אניירו        22.00               % 18.9

19.6.2014       קולומביה – חוף השנהב 2 : 1 (ברזיליה)           11.00                % 13.0

19.6.2014       אורוגוואי – אנגליה 2 : 1    (סאו פאולו)          22.00                 % 20.8

20.6.2014       קוסטה ריקה – איטליה 1 : 0  (רסיפה)             19.00                % 14.4

20.6.2014       צרפת – שווייץ 5 : 2        (סלבאדור)             22.00                 % 15.0 

21.6.2014       ארגנטינה – איראן 1 : 0   (בלו הוריזונטה)      19.00                 % 17.7 

21.6.2014       גרמניה – גאנה 2 : 2       (פורטלזה)              22.00                 % 20.6  

22.6.2014       בלגיה – רוסיה 1 : 0       (ריו דה ז'אניירו)     19.00                 % 15.1 (ערוץ 2)

22.6.2014       אלג'יריה – דר. קוריאה 4 : 2 (פורטו אלגרה)  22.00                 % 12.2  

23.6.2014       הולנד – צ'ילה 2 : 0        (סאו פאולו)            19.00                % 14.3 (ערוץ 2)

23.6.2014       ספרד – אוסטרליה 3 : 0  (קוריטיבה)            19.00                 % 5.5

23.6.2014       ברזיל – קמרון 4 : 1         (ברזיליה)            23.00                % 15.3 (ערוץ 2)

23.6.2014      מכסיקו – קרואטיה  3 : 1   (רסיפה)          23.00      % 5.7   (ערוץ 1 Off tube) 

24.6.2014      אורוגוואי – איטליה 1 : 0   (נאטאל)              19.00                 % 15.5 

24.6.2014      קוסטה ריקה – אנגליה 0 : 0  (בלו הוריזונטה) 19.00                 % 3.7 

24.6.2014      יוון – חוף השנהב  2 : 1    (פורטלזה)            23.00                % 12.0 

הערה : ברזיל וארגנטינה אינן נבחרות אתלטיות ו- פחות טובות ממה שמנסים לצייר לנו גם אם בשורותיהן משחקים ניימאר ומסי (בהתאמה) . 

תאריכים             מבט – ערוץ 1          חדשות ערוץ 10                     חדשות ערוץ 2 

15.6.2014           % 10.9                      % 8.8                                    % 24.0

17.6.2014           % 11.2                      % 9.4                                    % 21.0

18.6.2014           % 10.9                      % 7.2                                    % 20.8 

19.6.2014           % 11.0                      % 8.4                                    % 20.8 

20.6.2014      "יומן" % 12.1               "שישי" % 4.7              "אולפן שישי"  % 13.8

22.6.2014           % 5.8                        % 14.9                                  % 25.5 

23.6.2014           % 6.4                        % 17.1                                  % 19.0

24.6.2014           % 6.2                        % 16.1                                  % 22.7

 

סוף הפוסט מס' 405. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


תגובות

פוסט מס' 405. פרפראות. ה- נהי , הבכי , והמחאה שלעובדי ערוץ 1 נגד סגירת השידור הציבורי במתכונתו הישנה משולבים בתדירות גוברת והולכת עם רגעי ה- Highlights של HBS במונדיאל ברזיל 2014. טרם נעשה סקר כלשהו במדינת ישראל אם הציבור מסכים ותומך בהפקעת המסך שלו ע"י ערוץ 1 שמשתמש בו להעלאת טיעוניו נגד סגירתו. התקוות הטלוויזיונית לשמר את מצבו הישן של ערוץ 1 זורחות ושוקעות שוב ושוב בקיץ הזה של שנת 2014. (חלק ו'). פוסט מס' 405. כל הזכויות שמורות. — אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>